New Apartment In Amazing Whitechapel A

  • 100 м²

New Apartment In Amazing Whitechapel A London розташовані в межах 5-хвилинної прогулянки від станції метро Whitechapel і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Саутуоркський собор розташований на відстані 2.1 км від апартаментів, а "Шард" - за 25 хвилини пішки.

У помешканні є вітальня, а з вікон відкривається вид на місто.

New Apartment In Amazing Whitechapel A пропонують гостям повністю обладнану кухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Апартаменти можуть похвалитися першокласним розташуванням досить близько до залізничного вокзалу, London Whitechapel. Всього за декілька хвилин ходьби від помешкання гостей зустрічають такі природні об'єкти, як сади. Серед популярних визначних пам'яток поблизу New Apartment In Amazing Whitechapel A - Галерея «Whitechapel», що знаходиться за 8 хвилини пішки. Апартаменти знаходяться всього за 0.8 км від міської залізниці Шедвелл.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near New Apartment In Amazing Whitechapel A Лондон
Beautiful Apartment In Whitechapel Olive House
Ціна лише для моб. пристроїв

Beautiful Apartment In Whitechapel Olive House

7.8
Добре 19 відгуків
143 м від помешкання
USD 471 USD 424
за ніч
Modern 1Br In Aldgate Near Tower Bridge & Liverpool St
Ціна лише для моб. пристроїв

Modern 1Br In Aldgate Near Tower Bridge & Liverpool St

184 м від помешкання
Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3

8.0
Дуже Добре 30 відгуків
410 м від помешкання
USD 324 USD 292
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bethnal Green Railway Station
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • ❓
      У New Apartment In Amazing Whitechapel A можна розмістити домашніх тварин?
      У New Apartment In Amazing Whitechapel A не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі New Apartment In Amazing Whitechapel A є кухня?
      В квартирі New Apartment In Amazing Whitechapel A гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з посудомийною машиною.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал London Whitechapel розташований поблизу від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bethnal Green Railway Station
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    New Apartment In Amazing Whitechapel A Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити